SK
EN

Bratislavský knižný festival 2021 sa bude konať 25. - 27.6 v Novej Cvernovke

SCHEDULE

FRIDAY

discussion, reading

17:00
Čau o piatej - Návrat anjelov

17:00
Čau o piatej - Návrat anjelov

discussion, reading

18:00
Interhelpo: vízia lepších svetov

18:00
Interhelpo: vízia lepších svetov

19:00
NOVÁ (?) DOBA

19:00
NOVÁ (?) DOBA

19:00
Ottessa Moshfegh a jej rok pokoja a odpočinku

19:00
Ottessa Moshfegh a jej rok pokoja a odpočinku

concert

21:00
Taomi

21:00
Taomi

SATURDAY

10:00 - 19:00
Predajná výstava kníh

10:00 - 19:00
Predajná výstava kníh

9:00
Joga zvieratká

9:00
Joga zvieratká

10:00
Divadlo Fí: Domy – Stromy

10:00
Divadlo Fí: Domy – Stromy

11:00
Pes Moko a jeho oko

11:00
Pes Moko a jeho oko

12:00
Akos Avoláš / workshop pre deti s Markou Staviarskou

12:00
Akos Avoláš / workshop pre deti s Markou Staviarskou

reading

14:00
Básne o budúcnosti a každom konci sveta

14:00
Básne o budúcnosti a každom konci sveta

discussion, reading

14:00
Autorské čítanie Medziriadky: Jana Micenková a Emma Vičanová

14:00
Autorské čítanie Medziriadky: Jana Micenková a Emma Vičanová

14:00
Petra Feriancová: Chovateľ. Ríša vtákov

14:00
Petra Feriancová: Chovateľ. Ríša vtákov

discussion

15:00
Zošalieť radšej v divočine?

15:00
Zošalieť radšej v divočine?

lecture

15:00
O knižnej väzbe s Eliškou Čabalovou

15:00
O knižnej väzbe s Eliškou Čabalovou

workshop

15:00
Pressink workshop

15:00
Pressink workshop

discussion

16:00
Príbeh razie v Moldave

16:00
Príbeh razie v Moldave

concert

16:00
Zabiť Františka

16:00
Zabiť Františka

discussion, reading

17:00
Nech žije Kráľ: Szczepan Twardoch na BRaK-u

17:00
Nech žije Kráľ: Szczepan Twardoch na BRaK-u

discussion

17:00
A telo sa stalo slovom a prebývalo medzi ženami - 25 rokov Aspektu

17:00
A telo sa stalo slovom a prebývalo medzi ženami - 25 rokov Aspektu

discussion

18:00
Prirodzené svetlo Pála Závadu

18:00
Prirodzené svetlo Pála Závadu

discussion

19:00
Východný blok: diskusia s Lanou Lux

19:00
Východný blok: diskusia s Lanou Lux

concert

21:00
NVMERI

21:00
NVMERI

concert

22:00
Drť

22:00
Drť

SUNDAY

10:00 - 17:00
Predajná výstava kníh

10:00 - 17:00
Predajná výstava kníh

10:00
Môj strakatý smiech alebo ako som sa stal silným

10:00
Môj strakatý smiech alebo ako som sa stal silným

detský komiksový workshop

11:00
Komiksový workshop Jarmil in India pre deti s Marekom Rubcom

11:00
Komiksový workshop Jarmil in India pre deti s Marekom Rubcom

discussion, reading

13:00
Synchroironizovaný muž Martiny Sľúkovej

13:00
Synchroironizovaný muž Martiny Sľúkovej

discussion

14:00
KAPITALKS Zabudnutá ľavica: Avantgardné časopisy

14:00
KAPITALKS Zabudnutá ľavica: Avantgardné časopisy

discussion

15:00
Štefánik na tretiu

15:00
Štefánik na tretiu

workshop

15:00
Pressink workshop

15:00
Pressink workshop

discussion

16:00
Flâneur, človek kráčajúci

16:00
Flâneur, človek kráčajúci

concert

19:00
Bert & friends

19:00
Bert & friends

exhibition


Voda – život, mýtus, pohyb


Voda – život, mýtus, pohyb

Supported using public funding by Slovak Arts Council

1

Partners

37
36
33
35
27
30
48
32
49
24
50
22

Media partners

17
16
15
7
14
13
12
10
9
8
23
3
5
4
43
46
51